Aveda Botanical Kinetics™ Skin Toning Agent, 150 ml
Intensiivisesti kosteuttava kasvovesi suihkeena
33,50 €
(223,33 € / l, sis. 25,5% alv.
Ominaisuudet ja edut
- Normaalille ja kuivalle iholle
- Tehokkaasti kosteuttava
- Elvyttävä ja virkistävä
- Sisältää ruusuvettä ja hyaluronihappoa
- Viilentävä vaikutus
-
Vegaaninen -
Eläinkokeeton
Sopii hyvin tähän
Kuvaus
Täydellinen raikastus kasvojenpuhdistuksen jälkeen
Botanical Kinetics™ Skin Toning Agent von Aveda virkistää ihoa ja antaa sille kosteutta. Hoitovaikutus perustuu ruusuveteen ja hyaluronihappoon, sokerista johdettuun kosteutta sitovaan ainesosaan. Runsaasti kosteutta sisältävä suihke muodostaa miellyttävän viilentävän ja raikastavan sumun, ja sopii normaalille sekä kuivalle iholle. Ruusun, saksankamomillan ja eukalyptuksen tuoksu herättää myös aistit.
Käyttö: Suihkuta aamulla puhdistuksen jälkeen 25–30 cm etäisyydeltä kasvoille ja kaulalle ja taputtele kevyesti ihoon, välttäen silmänympärysihoa.
| Tuotenro.: | LHAve-018084981023 |
|---|---|
| Sisältö: | 150 ml |
| EAN: | 018084981023 |
| Valmistajan nro: | AMY3010000 |
| Merkki: | Aveda |
| Aveda - tuotesarjat: | Botanical Kinetics™ |
| Tuotesarjat: | Kasvovedet |
| Ihotyyppi: | Normaali iho, Kuiva iho |
| Ominaisuudet: | Vegaaninen, Eläinkokeeton, kosteuttava |
| Sopiva: | Kasvot |
| Sopii erityisesti: | Naisille, Miehille |
Tuoteseloste (INCI)
Aqua, Sodium Coco Pg-Dimonium Chloride Phosphate, Echinacea Purpurea Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Sodium Hyaluronate, Alcohol Denat, Glycerin, Salicylic Acid, Citricacid, Sodium Hydroxyde, Parfum, Citronellal, Geraniol