Hello Sunday the one that´s a serum Moisturising serum SPF50 PA++++, 30 ml

Kosteuttava seerumi UV-suojalla

22,10 € 26,00 € -15%

(736,67 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 30 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 27. heinäkuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Erittäin kevyt koostumus
  • Sisältää C-vitamiinia ja hyaluronihappoa
  • SPF50 UVA- ja UVB-suoja
  • Eläinkokeeton Eläinkokeeton
  • Available @ Store Available @ Store
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Faces of Fey Hyaluron Booster ampullit, 30 kpl

Hello Sunday the one that´s a serum Moisturising serum SPF50 PA++++, 30 ml 22,10 € (736,67 € / l)
Faces of Fey Hyaluron Booster ampullit, 30 kpl 44,95 € (1,50 € / kpl)
Kokonaishinta: 67,05 €
Kuvaus

Hello Sunday!n myydyin SPF-seerumi.

the one that´s a serum Moisturising serum SPF50 PA++++ on tehokas ja kosteuttava seerumi, joka on kehitetty suojaamaan ihoa UVA- ja UVB-säteilyltä, infrapunasäteilyltä ja ilman epäpuhtauksilta. Se sisältää useita korkealaatuisia ihonhoidon ainesosia, kuten C-vitamiinia ja hyaluronihappoa, jotka kosteuttavat ihoa ja tuovat sille heleyttä. Seerumin koostumus on kevyt, imeytyy nopeasti eikä jätä ihoa tahmeaksi tai valkoiseksi. Sopii kaikille ihotyypeille ja -sävyille, ja sitä voi käyttää myös itsenäisenä hoitotuotteena ihon kosteuttamiseen ja suojaamiseen.

Käyttö:

Levitä seerumi puhdistetulle, kuivalle iholle ja hiero tuote hellävaraisesti ihoon. Parhaiten käytetään kosteusvoiteen jälkeen ja ennen meikin levitystä.

Tuotenro.: HS-1102562
Sisältö: 30 ml
EAN: 8436037793660
Valmistajan nro: 1102562
Merkki: Hello Sunday
Tuotesarjat: Aurinkosuoja, Seerumit
Ihotyyppi: Kuiva iho, Kaikille ihotyypeille, Epäpuhdas iho, Normaali iho, Öljyinen iho, Sekaiho, Ikääntyvä iho, Herkkä iho
Ominaisuudet: kosteuttava, Eläinkokeeton, Available @ Store, Aurinkotuotteet, Vegaaninen
Sopiva: Kasvot
Sopii erityisesti: Unisex
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Butyloctyl Salicylate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Panthenol, Jojoba Esters, Hydroxyacetophenone, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Helianthus Annus (Sunflower ) Seed Extract, Sodium Hydroxyde, Allantoin, Tocopherol (Vitamin E), Carnosine, Gluconolactone, Ethylhexylglycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Acacia Decurrens Flower Extract, Polyglycerin-3, Pantolactone

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Hello Sunday the one that´s a serum Moisturising serum SPF50 PA++++

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

1,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (100%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.