Maria Nila Pure Volume Shampoo, 100 ml

Volyymia antava shampoo

13,77 € 14,50 € -5%

(137,70 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Hienolle ja ohuelle hiukselle
  • Antaa täyteläisyyttä ja liikettä
  • Antaa rakennetta
  • UV- ja värisuoja
  • Sisältää vehnäproteiinia
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Eläinkokeeton Eläinkokeeton

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

Maria Nila Pure Volume Shampoo, 100 ml 13,77 € (137,70 € / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml 42,50 € (154,55 € / l)
Kokonaishinta: 56,27 €
Kuvaus

Anna hienolle hiuksellesi näyttävä volyymi

Tämä Pure Volume Shampoo merkiltä Maria Nila on kehitetty antamaan hiuksillesi enemmän täyteläisyyttä ja elinvoimaa. Provitamiini B5:n ansiosta hiuksesi eivät ainoastaan näytä täyteläisemmiltä, vaan ne vahvistuvat myös sisältäpäin. Hiukset saavat pitkäkestoista volyymia ja liikettä, ja ne tuntuvat samalla vahvemmilta. Ainutlaatuinen koostumus, joka sisältää vehnäproteiinia ja moringaöljyä, antaa hiuksille rakennetta ja tarjoaa lisäsuojaa. Ja jotta hiusväri säilyisi pitkään hehkuvana, tuotteessa on Colour Guard Complex, joka suojaa hiuksiasi haitallisilta UV-säteiltä.
Shampoo on kehitetty erityisesti hienoille ja ohuelle hiukselle.

Käyttö:

  • Hieroa kosteisiin hiuksiin, huuhtele ja hoida tavalliseen tapaan.
  • Sopii päivittäiseen käyttöön.
Tuotenro.: NF-MN-3615
Sisältö: 100 ml
EAN: 7391681036154
Valmistajan nro: MN-3615
Merkki: Maria Nila
Maria Nila tuotesarjat: Pure Volume
Tuotesarjat: Shampoot
Hiustyyppi: Hienot hiukset, Tuuheutta, Värjätyt hiukset
Ominaisuudet: Vegaaninen, Eläinkokeeton, parabeeniton, sulfaatiton, Aurinkotuotteet
Sopiva: Hiukset
Sopii erityisesti: Naisille, Miehille
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Glycerin, Panthenol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Hydrolyzed Wheat Protein Copolymer, Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Hydrolized Wheat Protein, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Trideceth-5, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Quaternium-95, Ppg-2 Hydroxyethyl Cocamide, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propandiol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Potassium Sorbate, Disodium Edta, Sodium Chloride, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Phenoxyethanol, Parfum, CI 16035 (Red 40), CI 42090 (Blue 1)

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Maria Nila Pure Volume Shampoo

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder