Olaplex Lashbond Building Serum, 4,50 ml

Ripsiseerumi patentoidulla Olaplex-formulalla

68,00 €

(15.111,11 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 4,50 ml

Vielä 3 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 28. heinäkuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Edistää ripsien kasvua
  • Vahvistaa ripsiä
  • Vähentää ripsien lähtöä
  • Lisää ripsien tiheyttä
  • Eläinkokeeton Eläinkokeeton
  • Available @ Store Available @ Store

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: SWEED Cloud Mascara, Black (12 ml)

Olaplex Lashbond Building Serum, 4,50 ml 68,00 € (15.111,11 € / l)
SWEED Cloud Mascara, Black (12 ml) 28,00 € (2.333,33 € / l)
Kokonaishinta: 96,00 €
Kuvaus

Täydellinen ripsien kaareutuma on lähellä!

Lashbond™ Building Serum on Olaplexin ripsiseerumi, joka uuden OLAPLEX Peptid-Komplex-Technologie™ -teknologian avulla voi edistää pitkien ja terveiden ripsien kasvua. Tehokas koostumus tukee ripsien luonnollista kasvusykliä ja ehkäisee ripsien lähtöä. Lisäksi se tiivistää ja vahvistaa ripsiä. Noin 4 viikossa ripset voivat näyttää pidemmiltä ja tiheämmiltä, ja jo noin 2 viikossa ne voivat vaikuttaa terveemmiltä ja huolitellummilta.

Käyttö:

Levitä seerumia kerran aamulla ja kerran illalla siveltimen avulla pitkin yläluomen ripsirajaa. Huuhteleminen ei ole tarpeen. Odota vähintään 90 sekuntia ennen kuin käytät mahdollisesti jotain muuta ripsituotetta.

Huomio:

  • Lashbond™ on silmälääkärin testaama.
  • Soveltuu käytettäväksi: piilolinssien kanssa, ripsien kestotaivutuksiin, ripsipidennyksiin ja tekoripsien kanssa.
Tuotenro.: NF-OL-20142642
Sisältö: 4,50 ml
EAN: 850018802642
Valmistajan nro: OL-20142642
Merkki: Olaplex
Tuotesarjat: Seerumit
Ominaisuudet: Eläinkokeeton, Available @ Store
Sopiva: Ripset
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Palmitoyl Pentapeptide-83 Amide, Acetyl Tetrapeptide-3, Myristoyl Pentapeptide-17, Sodium Hyaluronate, Biotin, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pantethine, Aminomethyl Propanol, Rhizobian Gum, Dextran, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Sodium Benzoate

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Olaplex Lashbond Building Serum