Santaverde Kaikkien suosikki -setti
Mahtava lahjaidea Santaverde-faneille
Myyty loppuunMyymälämme ei enää myy tätä tuotetta.
Samankaltaiset tuotteet
Kuvaus
Kaikkien suosikki -setti sisältää kaksi ihanteellista kumppania arkeen ja matkustamiseen, sillä käsilaukusta tulisi aina löytyä käsivoide ja kosteuttava hoito. Kauniiseen luomupuuvillakosmetiikkapussiin pakatut tuotteet voidaan myös säilyttää siististi ja turvallisesti. Hemmottele itseäsi tai yllätä läheisesi iloisesti!
Sisältö:
- ORIGINALS aloe vera gel pur fragrance-free: Viilentävä geeli toimii monipuolisena kosteuttajana ja soveltuu erityisesti ärtyneelle tai rasitetulle iholle auringonoton tai hyönteisten pistojen jälkeen.
- BODY CARE hand cream: Mieto koostumus, joka sisältää puhdasta aloe veran mehua, uudistavaa tyrniuutetta, ravitsevaa manteliöljyä, shea- ja kaakaovoita, hellii rasittuneita käsiäsi.
| Merkki: | Santaverde |
|---|---|
| Tuotesarjat: | Setit |
| Ihotyyppi: | Kaikille ihotyypeille |
| Ominaisuudet: | Vegaaninen, kosteuttava |
| Sopiva: | Kasvot, Kädet |
| Sopii erityisesti: | Naisille, Miehille |