Caudalie Anti Hair Loss Serum, 50 ml

Hiusseerumi tuuheammalle tukalle

33,21 € 36,90 € -10%

(664,20 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii hiustenlähtöön ja hiusten ohenemiseen
  • Vähentää hiustenlähtöä tuntuvasti
  • Ehkäisee hiusten ohenemista
  • Sisältää patentoitua VineOxyl™-yhdistettä
  • Aktivoi hiusten kasvua
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Eläinkokeeton Eläinkokeeton

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Caudalie Density & Volume Shampoo, 200 ml

Caudalie Anti Hair Loss Serum, 50 ml 33,21 € (664,20 € / l)
Caudalie Density & Volume Shampoo, 200 ml 16,11 € (80,55 € / l)
Kokonaishinta: 49,32 €
Kuvaus

Anti Hair Loss Serum merkiltä Caudalie vähentää hiustenlähtöä tuntuvasti, olipa syynä stressi, vuodenaikojen vaihtelu tai ikääntyminen. Patentoitu, hydroksyloituun rypäleensiemenöljyyn perustuva VineOxyl™ aktivoi luonnollista hiusten kasvua. Huolellisesti kehitetty koostumus vahvistaa hiusten tiheyttä ja ehkäisee ohenemista. Ilmava, kevyt koostumus imeytyy nopeasti, ei jätä rasvaista tunnetta ja on helppo yhdistää päivittäiseen hoitorutiiniisi.

Käyttö: Levitä päivittäin 3–4 pipettikertaa hiuspohjaan.

Tuotenro.: CAU-581R1
Sisältö: 50 ml
EAN: 3522930005810
Valmistajan nro: 581R1
Merkki: Caudalie
Tuotesarjat: Seerumit
Hiustyyppi: Hienot hiukset, Tuuheutta
Ominaisuudet: Vegaaninen, Eläinkokeeton
Sopiva: Hiukset
Sopii erityisesti: Naisille, Miehille
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6-Caprylate, Glycerin, Sodium Benzoate, Hydroxylated Hydrolyzed Grape Seed Oil, Linalool, Limonene, Pisum Sativum (Pea) Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Eugenol

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Caudalie SAS, 6 place de Narvik, 75008, Paris, Ranska, po.de@caudalie.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Caudalie Anti Hair Loss Serum

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder