Caudalie Density & Volume Shampoo, 200 ml

Vegaaninen shampoo paremman hiustiheyden puolesta

16,11 € 17,90 € -10%

(80,55 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Vahingoittuneille ja värjätyille hiuksille
  • Lisää tuuheutta ilman painavuutta
  • Sisältää patentoitua VineOxyl™-aktiivia
  • Vahvistaa ja hoitaa
  • Sulfaatiton ja silikoniton
  • Vegaaninen Vegaaninen
  • Eläinkokeeton Eläinkokeeton
  • Ilman silikonia Ilman silikonia

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

Caudalie Density & Volume Shampoo, 200 ml 16,11 € (80,55 € / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml 38,25 € (139,09 € / l)
Kokonaishinta: 54,36 €
Kuvaus

Density & Volume Shampoo von Caudalie antaa hiuksillesi näkyvästi enemmän tuuheutta ja tiheyttä ilman, että ne tuntuvat painavilta. Hoitava koostumus perustuu patentoituun VineOxyl™-ainesosaan, joka on peräisin hydroksyloidusta rypäleen siemenöljystä ja luo hiuksiin tuntuvan vahvemman vaikutelman. Tuote sisältää 95 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia, joten se on erityisen hellävarainen – myös värjätyille hiuksille. Nauti pehmeästä lopputuloksesta, joka antaa luonnollista liikettä ja volyymia.

Käyttö:

  • Levitä pähkinänkokoinen määrä shampoota kosteisiin hiuksiin ja hiero varovasti päänahkaan, kunnes muodostuu kermaista vaahtoa.
  • Anna vaikuttaa hetki, jotta ainesosat pääsevät vaikuttamaan optimaalisesti.
  • Huuhtele huolellisesti haalealla vedellä.
  • Tarvittaessa voit toistaa käsittelyn.
Tuotenro.: CAU-580R1
Sisältö: 200 ml
EAN: 3522930005803
Valmistajan nro: 580R1
Merkki: Caudalie
Tuotesarjat: Shampoot
Hiustyyppi: Vaurioituneet hiukset, Värjätyt hiukset, Tuuheutta
Ominaisuudet: Vegaaninen, Eläinkokeeton, Ilman silikonia, sulfaatiton
Sopiva: Hiukset
Sopii erityisesti: Naisille, Miehille
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6-Caprylate, Parfum, Xanthan Gum, 1,2-Heptanediol, Linalyl Acetate, Linalool, Citric Acid, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Phytate, Sphingomonas Ferment Extract, Hydroxylated Hydrolyzed Grape Seed Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citrus Aurantium Peel Oil, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Pinene, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E)

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Caudalie SAS, 6 place de Narvik, 75008, Paris, Ranska, po.de@caudalie.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Caudalie Density & Volume Shampoo